Dom ProduktyRekombinowany ludzki hormon wzrostu

Original Angtropin 191aa Recombinant Somatropin Human Hormon wzrostu Rhgh

Thanks for your good quality product and excellent service, we will come back again!

—— Stephanie z Francji

Delivery soon, the parcel is sealed, and the second time to order, as always! Will order again after a few weeks, be a long-term cooperation!

—— Belinda Raman

Angtropin i Nuptropin są najlepszymi rhGH 191aa, których nigdy wcześniej nie używałem, sprawdzałem w Google i znalazłem rodzaje posttywnych recenzji pozostawionych na wielu forach fitness i kulturystycznych.

—— Panna Valerie Bradley

Im Online Czat teraz

Original Angtropin 191aa Recombinant Somatropin Human Hormon wzrostu Rhgh

Chiny Original Angtropin 191aa Recombinant Somatropin Human Hormon wzrostu Rhgh dostawca
Original Angtropin 191aa Recombinant Somatropin Human Hormon wzrostu Rhgh dostawca Original Angtropin 191aa Recombinant Somatropin Human Hormon wzrostu Rhgh dostawca

Duży Obraz :  Original Angtropin 191aa Recombinant Somatropin Human Hormon wzrostu Rhgh

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Angtropin
Orzecznictwo: GMP, SFDA, ISO
Numer modelu: 10iu / fiolka, 100iu / pudełko

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 opakowanie (100iu)
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Oryginalne opakowanie
Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T/T
Możliwość Supply: 2000 pudełek / miesiąc
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Rekombinowany ludzki hormon wzrostu angtropiny Inna nazwa: rHGH
Dane techniczne: 10iu / fiolka, 10 sztuk / zestaw, 100iu / zestaw Wygląd: biały proszek
Przechowywanie: Przechowywać w 2-8C
High Light:

human hormone growth injections

,

human growth hormone hgh

Oryginalny autentyczny ludzki hormon wzrostu Angtropin 191aa somatropina rHGH

 

Najsilniejszy wynik w całych Chinach, indeks surowicy krwi około 45 jest gwarantowany, więc ma niesamowitą jakość.

 

 

Obecnie jest to najnowszy trend w USA, Wielkiej Brytanii i wielu innych krajach, ponieważ przynosi rzeczywiste zmiany i dokładniejsze korzyści użytkownikom końcowym dzięki wyjątkowej, wyjątkowej jakości.

 

Angtropin jest teraz niebieskookim chłopcem wszystkich konsumentów, użytkowników końcowych i kulturystów.

 

Dzięki niezwykłej jakości i renomie, Angtropin rHGH 191aa Somatropin staje się coraz bardziej popularny na rynku międzynarodowym i stopniowo zastępuje pozycje wielu starych znanych marek, takich jak Jintropin, Hygetropin i Riptropin itp.

 

 

Specyfikacje: 10iu / fiolka, 10 sztuk / zestaw, 100iu / zestaw

 

 

Wygląd -Każda fiolka zawiera 10 jm angtropiny w postaci białego proszku.Moc może wyglądać na zbryloną lub w postaci małych cząstek, co jest normalne dla hormonu wzrostu.

 

 

Dawkowanie - Na podstawie zastosowanego leczenia.Dzienna dawka waha się od 0,005 mg na kilogram masy ciała do 0,06 mg na kilogram masy ciała.Zaleca się rozpocząć od niższej dawki i stopniowo zwiększać ją do wymaganej dawki docelowej.Postępuj zgodnie z zaleceniami lekarza w zakresie nieprzekraczania dawki.

Reakcja lekowa i inne terapie - interakcje lekowe mogą prowadzić do działań niepożądanych lub zmniejszać lub zwiększać siłę działania leku.Zapytaj swojego lekarza, czy inne leki, które zażywasz, nie kolidują z działaniem tego leku.Leczenie innych schorzeń należy omówić przed użyciem

Angtropin.Szczególnie ważne jest dla diabetyków, aby skonsultować się z lekarzem, ponieważ Angtropin może powodować zapotrzebowanie na insulinę.

 

 

Skutki uboczne - Angtropin nie ma skutków ubocznych u większości ludzi.Większość skutków ubocznych ustąpi po dalszym stosowaniu lub po zmniejszeniu dawki.Częste działania niepożądane to bóle stawów, spowodowane wodą, która może popychać nerwy.Jeśli ból nie ustaje, rozważ zmniejszenie dawki, porozmawiaj z lekarzem.Nie używaj leku, jeśli jesteś uczulony na którykolwiek z jego składników.Należy poinformować lekarza, jeśli od razu pojawią się inne objawy.

Środki ostrożności - prowadź rejestr dawek.Jeśli chorujesz na cukrzycę lub stosujesz insulinę lub inny lek obniżający poziom cukru we krwi, powinieneś uważnie monitorować poziom glukozy we krwi, ponieważ hormon wzrostu może zmienić reakcję organizmu na insulinę.

 

 

Przechowywanie -Przechowywać w 2-8C.Nie zamrażaj.Angtropin jest bardzo stabilny i może pozostawać przez miesiąc w normalnej temperaturze pokojowej.Ale nadal zaleca się przechowywanie w lodówce, gdy tylko jest to możliwe, i zawsze trzymać z dala od bezpośredniego światła.Po rozcieńczeniu należy przechowywać w lodówce.W przypadku wody sterylnej należy ją zużyć w ciągu 72 godzin.Jeśli rozcieńczysz wodą bakteriostatyczną, możesz użyć nawet po 10 dniach lub więcej.

 

Szczegóły kontaktu
HongKong Amgen Biopharm CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Johnny Lee

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)