Dom ProduktyRekombinowany ludzki hormon wzrostu

Przeciwzmarszczkowy hormon wzrostu ludzkiego Kigtropin naturalny suplement 10iu / fiolka

Thanks for your good quality product and excellent service, we will come back again!

—— Stephanie z Francji

Delivery soon, the parcel is sealed, and the second time to order, as always! Will order again after a few weeks, be a long-term cooperation!

—— Belinda Raman

Angtropin i Nuptropin są najlepszymi rhGH 191aa, których nigdy wcześniej nie używałem, sprawdzałem w Google i znalazłem rodzaje posttywnych recenzji pozostawionych na wielu forach fitness i kulturystycznych.

—— Panna Valerie Bradley

Im Online Czat teraz

Przeciwzmarszczkowy hormon wzrostu ludzkiego Kigtropin naturalny suplement 10iu / fiolka

Chiny Przeciwzmarszczkowy hormon wzrostu ludzkiego Kigtropin naturalny suplement 10iu / fiolka dostawca

Duży Obraz :  Przeciwzmarszczkowy hormon wzrostu ludzkiego Kigtropin naturalny suplement 10iu / fiolka

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Kigtropin
Orzecznictwo: GMP
Numer modelu: 10iu / fiolka, 100iu / pudełko

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 opakowanie (100iu)
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Oryginalne opakowanie
Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T/T
Możliwość Supply: 2000 pudełek / miesiąc
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Cap kolor: Zielony Proszek: Tak
Żywotność: 2 dni po otwarciu Czystość: > 98%
Państwa: Stałe Nadaje się do: Dorośli ludzie
High Light:

recombinant hormone

,

human hormone growth injections

Opis produktu : Igtropina IGF-1lr3 100mcg


Długi r3 igf-1 jest 83-aminokwasowym analogiem ludzkiego IGF-I, w rzeczywistości zawierającym kompletną ludzką sekwencję IGF-1, ale z substytucją Arg dla Glu w pozycji 3, jak również peptydu o wydłużeniu 13 aminokwasów w pozycji 3. N-koniec. To sprawia, że ​​Long R3IGF-I jest znacznie silniejszy (2-3x) niż IGF-I w badaniach, ponieważ ma niższe powinowactwo do bycia nieaktywnym przez białka wiążące IGF, a w konsekwencji większą potencjalną aktywność w ciele.

1: Aktywność i czystość
1. Aktywność> 300 000 IU / mg
2. Czystość SDS-PAGE> 96%
3. Czystość HPLC> 95%
2: opakowanie: 0,1 mg / fiolka, 10 fiolek / zestaw

Dostawa i wysyłka:


1. wysyłamy towary w ciągu 5 dni po otrzymaniu płatności. Jeśli chcesz anulować lub zmienić zamówienie, proszę poinformuj mnie w ciągu 24 godzin po zakończeniu płatności. . Więc oboje możemy zrobić wszystko, co najlepsze w złym interesie.
2. wysyłamy towary, które zamówisz od nas przez EMS, DHL, UPS, TNT lub FEDEX. Zdecydujemy się wybrać, który kurier zależy od różnych krajów. Aby znaleźć najlepszy sposób dostarczenia towarów dla Ciebie.
3. Jak zwykle możesz dostać towar w ciągu 4-7dni. Jeśli towary zostały utracone lub nie zostały odebrane z innych powodów, skontaktuj się ze mną Natychmiast.

Środki ostrożności - Zachowaj zapis dawek. Jeśli chorujesz na cukrzycę lub stosujesz insulinę lub inne leki przeciwcukrzycowe, obniżające stężenie cukru, powinieneś uważnie monitorować stężenie glukozy we krwi, ponieważ hormon wzrostu może zmienić reakcję organizmu na insulinę.

Przechowywanie -
Przechowywać w temperaturze 2-8 ° C. Nie zamrażać. Angtropin jest bardzo stabilny i może pozostawać przez miesiąc w normalnej temperaturze pokojowej. Zaleca się jednak, aby w miarę możliwości przechowywać w lodówce i zawsze trzymać z dala od bezpośredniego światła. Po rozcieńczeniu musi być w lodówce. W przypadku jałowej wody należy go zużyć w ciągu 72 godzin. Jeśli rozcieńczasz wodą bakteriostatyczną, możesz użyć nawet po 10 dniach lub dłużej.

Suplementacja kultur komórek ssaczych długimi IGF-1 w znacznie niższym stężeniu powoduje znacznie wyższą wydajność niż w przypadku standardowych stężeń insuliny i / lub standardowego IGF-1. LR3 IGF-1 jest w stanie lepiej stymulować receptor IGF typu 1, a zatem indukować wyższy poziom aktywacji sygnalizacji wewnątrzkomórkowej, który jest odpowiedzialny za promowanie proliferacji komórek i hamowanie apoptozy.

Szczegóły kontaktu
HongKong Amgen Biopharm CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Johnny Lee

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)