Dom ProduktyRekombinowany ludzki hormon wzrostu

Autentyczny rekombinowany ludzki hormon wzrostu nuptropiny do wstrzykiwań, hgh Lose Weight

Thanks for your good quality product and excellent service, we will come back again!

—— Stephanie z Francji

Delivery soon, the parcel is sealed, and the second time to order, as always! Will order again after a few weeks, be a long-term cooperation!

—— Belinda Raman

Angtropin i Nuptropin są najlepszymi rhGH 191aa, których nigdy wcześniej nie używałem, sprawdzałem w Google i znalazłem rodzaje posttywnych recenzji pozostawionych na wielu forach fitness i kulturystycznych.

—— Panna Valerie Bradley

Im Online Czat teraz

Autentyczny rekombinowany ludzki hormon wzrostu nuptropiny do wstrzykiwań, hgh Lose Weight

Chiny Autentyczny rekombinowany ludzki hormon wzrostu nuptropiny do wstrzykiwań, hgh Lose Weight dostawca
Autentyczny rekombinowany ludzki hormon wzrostu nuptropiny do wstrzykiwań, hgh Lose Weight dostawca Autentyczny rekombinowany ludzki hormon wzrostu nuptropiny do wstrzykiwań, hgh Lose Weight dostawca

Duży Obraz :  Autentyczny rekombinowany ludzki hormon wzrostu nuptropiny do wstrzykiwań, hgh Lose Weight

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Nuptropin
Orzecznictwo: GMP & ISO9001:2000 & SFDA
Numer modelu: 12iu / fiolka, 10 sztuk / zestaw, 120iu / zestaw

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 pudełko (120iu)
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Oryginalne opakowanie
Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T/T
Możliwość Supply: 2000 pudełek / miesiąc
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
High Light:

recombinant hormone

,

human growth hormone hgh

Hormon wzrostu nuptropiny / rekombinowanego człowieka stosowany do różnych terapii

Nuptropin może być stosowany do różnych terapii.

Nuptropin jest również nazywany rekombinowanym ludzkim hormonem wzrostu lub rhGH. Jest to hormon wydzielany z przysadki mózgowej. Pobudza wzrost człowieka oraz rozmnażanie i regenerację komórek.

Wraz z wiekiem twoje ciało naturalnie wytwarza mniej HGH. Nie rośniesz już, więc nie musisz już generować tylu nowych komórek w regularnych odstępach czasu. Utrata HGH również powoduje, że się starzejesz. HGH bezpośrednio wpływa na wzrost i rozwój komórek, kości, chrząstki, mięśni, skóry, naczyń krwionośnych, nerwów, wątroby i nerek. Wszystkie funkcje organizmu zarządzane przez HGH są obszarami, które zaczynają cierpieć z wiekiem. Wraz ze spadkiem poziomu HGH, ton skóry ustaje, pojawiają się zmarszczki, a skóra się rozluźnia ...

Wskazania

Może być stosowany w przypadkach braku naturalnego hormonu wzrostu u dzieci i dorosłych. Można go również stosować w przypadkach, gdy wytwarzane są normalne poziomy hormonu wzrostu, ale pożądane są poziomy powyżej normy. U dzieci może być stosowany, gdy wytwarzany jest naturalny hormon wzrostu, dlatego mogą wystąpić problemy z postacią, więc Nuptorpin można podać jako pomoc w zwiększeniu wzrostu dziecka. U dorosłych może być stosowany w przypadkach, w których naturalny hormon wzrostu zmniejszył się. Może zwiększyć masę mięśniową, zmniejszyć tkankę tłuszczową i poprawić elastyczność skóry i zmniejszyć zmarszczki. Inne zabiegi, w których można stosować nuptropinę to zespół Turnera, transplantacje narządów, oparzenia i urazy.

Wygląd - Każda fiolka zawiera 12iu Nuptropiny w postaci białego proszku. Moc może wyglądać na zbitą lub w małych cząstkach, co jest normalne dla hormonu wzrostu.

Dawkowanie - w oparciu o stosowane leczenie. Dzienna dawka waha się od 0,005 mg na kilogram masy ciała do 0,06 mg na kilogram masy ciała. Zaleca się rozpocząć od mniejszej dawki i stopniowo zwiększać ją do wymaganej docelowej dawki. Postępuj zgodnie z zaleceniami lekarza, aby nie przekraczać dawki.

Reakcje na leki i inne metody leczenia - Interakcje z lekami mogą prowadzić do działań niepożądanych lub zmniejszenia lub zwiększenia siły działania leku. Sprawdź u lekarza, czy inne leki, które zażywasz, nie wpływają na działanie tego leku. Leczenie innych stanów powinno być omówione przed użyciem Nuptropin. Jest szczególnie ważne dla diabetyków, aby skonsultowali się z lekarzem, ponieważ lek Nuptropin może dawkować insulinę.

Skutki uboczne - Nuptropin nie ma skutków ubocznych u większości ludzi. Większość działań niepożądanych zatrzyma się po dalszym stosowaniu lub po zmniejszeniu dawki. Częstymi działaniami niepożądanymi są bóle stawów, jest to spowodowane wodą, która może popychać nerwy. Jeśli ból nie ustępuje, rozważ obniżenie dawki, porozmawiaj z lekarzem. Nie używaj leku, jeśli jesteś uczulony na któryś z jego składników. Należy poinformować lekarza, jeśli wystąpią jakiekolwiek inne objawy na raz.

Środki ostrożności - Zachowaj zapis dawek. Jeśli chorujesz na cukrzycę lub stosujesz insulinę lub inne leki przeciwcukrzycowe, obniżające stężenie cukru, powinieneś uważnie monitorować stężenie glukozy we krwi, ponieważ hormon wzrostu może zmienić odpowiedź organizmu na insulinę.

Przechowywanie - Przechowuj w temperaturze 2-8 ° C. Nie zamrażać. Nuptropina jest bardzo stabilna i może pozostawać przez miesiąc w normalnej temperaturze pokojowej. Zaleca się jednak, aby w miarę możliwości przechowywać w lodówce i zawsze trzymać z dala od bezpośredniego światła. Po rozcieńczeniu musi być w lodówce. W przypadku jałowej wody należy go zużyć w ciągu 72 godzin. Jeśli rozcieńczasz wodą bakteriostatyczną, możesz użyć nawet po 10 dniach lub dłużej.

Szczegóły kontaktu
HongKong Amgen Biopharm CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Johnny Lee

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)