Dom ProduktyRekombinowany ludzki hormon wzrostu

Rekombinowany ludzki hormon wzrostu Riptropin do budowy ciała, HGH Anti ageing hygetropin

Thanks for your good quality product and excellent service, we will come back again!

—— Stephanie z Francji

Delivery soon, the parcel is sealed, and the second time to order, as always! Will order again after a few weeks, be a long-term cooperation!

—— Belinda Raman

Angtropin i Nuptropin są najlepszymi rhGH 191aa, których nigdy wcześniej nie używałem, sprawdzałem w Google i znalazłem rodzaje posttywnych recenzji pozostawionych na wielu forach fitness i kulturystycznych.

—— Panna Valerie Bradley

Im Online Czat teraz

Rekombinowany ludzki hormon wzrostu Riptropin do budowy ciała, HGH Anti ageing hygetropin

Chiny Rekombinowany ludzki hormon wzrostu Riptropin do budowy ciała, HGH Anti ageing hygetropin dostawca
Rekombinowany ludzki hormon wzrostu Riptropin do budowy ciała, HGH Anti ageing hygetropin dostawca Rekombinowany ludzki hormon wzrostu Riptropin do budowy ciała, HGH Anti ageing hygetropin dostawca

Duży Obraz :  Rekombinowany ludzki hormon wzrostu Riptropin do budowy ciała, HGH Anti ageing hygetropin

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Riptropin
Orzecznictwo: GMP
Numer modelu: 10iu / fiolka, 100iu / pudełko

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 opakowanie (100iu)
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Oryginalne opakowanie
Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T/T
Możliwość Supply: 2000 pudełek / miesiąc
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
High Light:

human hormone growth injections

,

human growth hormone hgh

Anti-aging hygetropin, Riptropin Human Growth Hormone 191aa Somatropina do budowy ciała

Riptropin rhgh 191aa Somatropin (10iu / fiolka x 10 probówek, 100iu / zestaw)


Riptropina [pochodzenie rDNA] jest sposobem na dostarczanie naturalnego hormonu wzrostu ludzkiego ludziom, którzy mogą wykazywać niedobór lub mogą wymagać wyższych poziomów tego hormonu. Riptropina jest identyczna z naturalnym hormonem wzrostu, który wytwarza przysadka mózgowa, ponieważ jest wytwarzana za pomocą technologii sekrecyjnej, która tworzy sekwencję aminokwasów 191.


Riptropin to wstrzykiwany ludzki hormon wzrostu najwyższej jakości. HGH, który jest naturalnie wytwarzany przez przysadkę, jest odpowiedzialny za wiele funkcji w ludzkim ciele. HGH wspomaga rozwój mięśni, jednocześnie redukując tłuszcz, sprzyjając korzystnemu składowi ciała. Pomaga także obniżyć poziom cholesterolu i dobre samopoczucie.


Osoby z niedoborem hormonu wzrostu mają zwykle słabe kości, obniżoną siłę mięśni, zwiększoną ilość tkanki tłuszczowej, wyższy poziom cholesterolu i mogą cierpieć na depresję. Riptropin może pomóc w takich przypadkach.
Riptropin może być stosowany do różnych terapii.


Może być stosowany w przypadkach braku naturalnego hormonu wzrostu u dzieci i dorosłych. Można go również stosować w przypadkach, gdy wytwarzane są normalne poziomy hormonu wzrostu, ale pożądane są poziomy powyżej normy. U dzieci może być stosowany, gdy wytwarzany jest naturalny hormon wzrostu, dlatego mogą wystąpić problemy z postacią, więc Riptropin można podawać w celu zwiększenia wzrostu dziecka. U dorosłych może być stosowany w przypadkach, w których naturalny hormon wzrostu zmniejszył się. Może zwiększyć masę mięśniową, zmniejszyć tkankę tłuszczową i poprawić elastyczność skóry i zmniejszyć zmarszczki. Inne terapie, w których można stosować Riptropin to zespół Turnera, transplantacje narządów, oparzenia i urazy.
Wskazania


Riptropin może być stosowany do różnych terapii.
Może być stosowany w przypadkach braku naturalnego hormonu wzrostu u dzieci i dorosłych. Można go również stosować w przypadkach, gdy wytwarzane są normalne poziomy hormonu wzrostu, ale pożądane są poziomy powyżej normy. U dzieci może być stosowany, gdy wytwarzany jest naturalny hormon wzrostu, dlatego mogą wystąpić problemy z postacią, więc Riptorpin może być podawany jako pomoc w zwiększeniu wzrostu dziecka. U dorosłych może być stosowany w przypadkach, w których naturalny hormon wzrostu zmniejszył się. Może zwiększyć masę mięśniową, zmniejszyć tkankę tłuszczową i poprawić elastyczność skóry i zmniejszyć zmarszczki. Inne terapie, w których można stosować Riptropin to zespół Turnera, transplantacje narządów, oparzenia i urazy.

Szczegóły kontaktu
HongKong Amgen Biopharm CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Johnny Lee

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)