Dom ProduktyRekombinowany ludzki hormon wzrostu

Naturalny hormon wzrostu Riptropin

Thanks for your good quality product and excellent service, we will come back again!

—— Stephanie z Francji

Delivery soon, the parcel is sealed, and the second time to order, as always! Will order again after a few weeks, be a long-term cooperation!

—— Belinda Raman

Angtropin i Nuptropin są najlepszymi rhGH 191aa, których nigdy wcześniej nie używałem, sprawdzałem w Google i znalazłem rodzaje posttywnych recenzji pozostawionych na wielu forach fitness i kulturystycznych.

—— Panna Valerie Bradley

Im Online Czat teraz

Naturalny hormon wzrostu Riptropin

Chiny Naturalny hormon wzrostu Riptropin dostawca

Duży Obraz :  Naturalny hormon wzrostu Riptropin

Szczegóły Produktu:

Place of Origin: China
Nazwa handlowa: Riptropin
Orzecznictwo: GMP & ISO9001:2000 & SFDA
Model Number: 100iu

Zapłata:

Minimum Order Quantity: 1 box (120iu)
Cena: Negotiation
Packaging Details: Original Box
Delivery Time: 5-7 business days
Payment Terms: Western Union, MoneyGram, T/T
Supply Ability: 2000 boxes/month
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
typu: Aminokwasy Czystość: 99,9% min
Numer modelu: HGH Płatności: WU Moneygram lub przelew bankowy (T / T)
Przesyłka: kurierem Gwarancja: pomyślna dostawa
High Light:

human hormone growth injections

,

human growth hormone hgh

Riptropina [pochodzenie rDNA] jest sposobem na dostarczanie naturalnego hormonu wzrostu ludzkiego ludziom, którzy mogą wykazywać niedobór lub mogą wymagać wyższych poziomów tego hormonu. Riptropina jest identyczna z naturalnym hormonem wzrostu, który wytwarza przysadka mózgowa, ponieważ jest wytwarzana za pomocą technologii sekrecyjnej, która tworzy sekwencję aminokwasów 191.

Riptropin to wstrzykiwany ludzki hormon wzrostu najwyższej jakości. HGH, który jest naturalnie wytwarzany przez przysadkę, jest odpowiedzialny za wiele funkcji w ludzkim ciele. HGH wspomaga rozwój mięśni, jednocześnie redukując tłuszcz, sprzyjając korzystnemu składowi ciała. Pomaga także obniżyć poziom cholesterolu i dobre samopoczucie.

Osoby z niedoborem hormonu wzrostu mają zwykle słabe kości, obniżoną siłę mięśni, zwiększoną ilość tkanki tłuszczowej, wyższy poziom cholesterolu i mogą cierpieć na depresję. Riptropin może pomóc w takich przypadkach.

Riptropin może być stosowany do różnych terapii.

Może być stosowany w przypadkach braku naturalnego hormonu wzrostu u dzieci i dorosłych. Można go również stosować w przypadkach, gdy wytwarzane są normalne poziomy hormonu wzrostu, ale pożądane są poziomy powyżej normy. U dzieci może być stosowany, gdy wytwarzany jest naturalny hormon wzrostu, dlatego mogą wystąpić problemy z postacią, więc Riptropin można podawać w celu zwiększenia wzrostu dziecka. U dorosłych może być stosowany w przypadkach, w których naturalny hormon wzrostu zmniejszył się. Może zwiększyć masę mięśniową, zmniejszyć tkankę tłuszczową i poprawić elastyczność skóry i zmniejszyć zmarszczki. Inne terapie, w których można stosować Riptropin to zespół Turnera, transplantacje narządów, oparzenia i urazy.

Wytyczne użytkowania Riptropin

Wygląd - Każda fiolka zawiera 10iu riptropiny w postaci białego proszku. Moc może wyglądać na zbitą lub w małych cząstkach, co jest normalne dla hormonu wzrostu.

Dawkowanie - w oparciu o stosowane leczenie. Dzienna dawka waha się od 0,005 mg na kilogram masy ciała do 0,06 mg na kilogram masy ciała. Zaleca się rozpocząć od mniejszej dawki i stopniowo zwiększać ją do wymaganej docelowej dawki. Postępuj zgodnie z zaleceniami lekarza, aby nie przekraczać dawki.

Reakcje na leki i inne metody leczenia - Interakcje z lekami mogą prowadzić do działań niepożądanych lub zmniejszenia lub zwiększenia siły działania leku. Sprawdź u lekarza, czy inne leki, które zażywasz, nie wpływają na działanie tego leku. Leczenie innych stanów powinno być omówione przed zastosowaniem Riptropiny. Jest szczególnie ważne dla diabetyków, aby skonsultowali się z lekarzem, ponieważ Riptropin może zalecić insulinę.

Skutki uboczne - Riptropin nie ma skutków ubocznych u większości ludzi. Większość działań niepożądanych zatrzyma się po dalszym stosowaniu lub po zmniejszeniu dawki. Częstymi działaniami niepożądanymi są bóle stawów, jest to spowodowane wodą, która może popychać nerwy. Jeśli ból nie ustępuje, rozważ obniżenie dawki, porozmawiaj z lekarzem. Nie używaj leku, jeśli jesteś uczulony na któryś z jego składników. Należy poinformować lekarza, jeśli wystąpią jakiekolwiek inne objawy na raz.

Środki ostrożności - Zachowaj zapis dawek. Jeśli chorujesz na cukrzycę lub stosujesz insulinę lub inne leki przeciwcukrzycowe, obniżające stężenie cukru, powinieneś uważnie monitorować stężenie glukozy we krwi, ponieważ hormon wzrostu może zmienić odpowiedź organizmu na insulinę.

Przechowywanie - Przechowywać w temperaturze 2-8 ° C. Nie zamrażać. Riptropina jest bardzo stabilna i może pozostawać przez miesiąc w normalnej temperaturze pokojowej. Zaleca się jednak, aby w miarę możliwości przechowywać w lodówce i zawsze trzymać z dala od bezpośredniego światła. Po rozcieńczeniu musi być w lodówce. W przypadku jałowej wody należy go zużyć w ciągu 72 godzin. Jeśli rozcieńczasz wodą bakteriostatyczną, możesz użyć nawet po 10 dniach lub dłużej

Szczegóły kontaktu
HongKong Amgen Biopharm CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Johnny Lee

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)